Gizlilik Politikası

GİZLİLİK TAAHHÜDÜMÜZ
BUL. SV. PETRA CETINJSKOG 112, PODGORICA, MONTENEGRO adresinde mukim Kısmetim unvanlı  şirket  (“Şirket”) olarak biz, siz kullanıcılarımızdan (“Kullanıcı”) aldığımız tüm verileri gizli bilgi olarak kabul etmekte, tabi olduğumuz yasal gerekliliklere uygun şekilde saklamakta, kaydetmekte ve kullanmaktayız.
Şirketimiz, bize, personelimize, alt çalışanlarımıza ve bize bağlı olarak çalışan diğer üçüncü kişilere açıklanan gizli bilgiyi;
a) gizlilik içinde korumayı ve verilecek hizmetlerin gerektirdiği ölçüde kullanmayı,
b) herhangi bir üçüncü kişiye, Kullanıcı’nın izin verdiği haller,  yasal zorunluluklar,ticari ilişkinin yerine getirilmesi için dışarından hizmet alınması halleri hariç olmak üzere,  hangi suretle olursa olsun vermemeyi ve/veya alenileştirmemeyi,
c) doğrudan ya da dolaylı olarak aralarındaki ticari ilişkinin amaçları dışında kullanmamayı kabul ve taahhüt eder.
Şirketimiz, kendi gizli bilgilerini korumakta gösterdiği özenin aynısını ancak her halükarda ticari makul özen eşiğinin altında olmayacak şekilde Kullanıcı’nın gizli bilgilerini korumakta da göstermeyi kabul ve taahhüt eder. Şirket ancak zorunlu hallerde ve işi gereği bu bilgiyi, öğrenmesi gereken işçilerine, alt çalışanlarına ve kendisine bağlı olarak çalışan diğer kişilere verebilir; ancak, bilginin gizliliği hususunda işçilerinden, alt çalışanlarından ve kendisine bağlı olarak çalışan diğer kişilerden Kullanıcı’ya karşı sorumludur. 
Aşağıdaki bilgileriniz gizli bilgi tanımına girmez:
a. Kamuya mal olmuş bilgiler.
b. Kullanıcıdan bağımsız olarak geliştirilen veya edinilen bilgi, tecrübeler.
c. Bilgiyi alanın,  kullanıcı paylaşmadan önce de hukuka uygun olarak bildiği ve sahibi olduğu bilgiler.
d. Yürürlükte olan kanun ya da düzenlemeler ya da verilmiş olan bir mahkeme ve/veya hakem kararı, idari emir gereğince açıklanması gereken bilgiler.
Gerek bilgilerinizin güvenli şekilde muhafazası, gerekse web sitemizden keyifle alışveriş yapabilmeniz için, site altyapımız ileri düzey iletişim protokolleri ve koruma programları ile donatılmıştır. Bu sayede, ödeme aşamasında kullandığınız bilgileriniz otomatik olarak şifrelenebilmekte ve bankanıza bu şekilde aktarılmaktadır. 
Yasal yükümlülüklerimize uygun şekilde, veri koruma ve şifreleme alanında dünya çapında güvenilirliğe sahip güvenlik firmalarıyla çalışıp, sizlere bu standartlar ile hizmet vermekteyiz. 
Siber suçların son derece yaygın olduğu ve kişisel bilgilerinizin güvenliğinize aykırı şekilde paylaşılması risklerinin önüne geçebilmek için, yalnızca size gereken güvenlik şartlarını haiz olduğunu taahhüt eden, güvenlik sertifikalarını görüntüleyebildiğiniz sitelerden alışveriş yapınız. Güvenlik sertifikalarımıza ilişkin bilgileri, websitesi anayasayfasından görebilirsiniz. 

İstanbul Yazılım Firmaları, Yazılım, websitesi, web, seo, Web Tasarım İzmir Yazılım Firmaları, Yazılım, websitesi, web, seo, Web Tasarım